Informacje

Rodzice o Urwisiach

http://www.dreamstime.com/-image14463666

 

Wpisy na Forum.gazeta.pl

kaema1 31.07.12, 11:42
Hej, moja córka chodzi do Urwisiów już rok. Teraz szukamy przedszkola, ale bardzo ciężko mi opuścić Urwisie. Opiekunki fantastyczne, ciepłe, przemiłe zawsze uśmiechnięte. Posiłki smaczne, a zajęcia dodatkowe bardzo rozwijające – moja mała po roku śpiewa, tańczy recytuje i bardzo bardzo lubi tam chodzić.
Poza tym moim zdaniem dla maluszków świetny jest sam lokal – bardzo ciepły i przytulny. Naprawdę szczerze polecam!!K.

3kasiula 11.09.12, 13:06Witam, ja bardzo polecam ten klubik. Mój syn chodził tam ponad rok-skończył w sierpniu tego roku, bo od września poszedł do przedszkola. Co do Urwisiów…mój syn był ogólnie wycofanym dzieckiem jeśli chodzi o rówieśników, trudno się adaptował w nowym otoczeniu,ale po koszmarnym pierwszym miesiącu i stosowaniu się do rad cioć było już tylko lepiejsmile A ciocie są naprawdę sensowne, syn za nimi przepadał. Mają pewne zasady, typu symboliczne kary za złe zachowanie, jedzenie i picie tylko przy stolikach itp. ale to tylko z korzyścią dla dzieci wychodzi. Są bardzo pomysłowe, wymyślały mnóstwo fajnych zabaw, a przy tym dzieciaki się sporo uczyły. Syn wyszedł z klubiku ze znajomością kilkudziesięciu piosenek, wierszyków, zabaw. No i bardzo ważne-mają fajny stosunek do rodziców, informują o postępach dziecka, ale i odbytej karze itp. Naprawdę polecam ten klub, także z uwagi na cenę – jest na pewno niższa niż w większości na ursynowie…pewnie mój wpis wygląda jak jakaś reklama, ale mam nadzieję, że komuś się przyda…

 

Justyna, mama Asi

Urwisie to żłobek, który mogę polecić z pełnym przekonaniem. Moja córeczka Asia chodziła tam od skończenia roczku i nawet nie potrzebowała okresu adaptacji po prostu weszła i została, z uśmiechem na twarzy. Do tego stopnia jej się tam podoba, że nawet jak ją odbieraliśmy za wcześniej, to miała pewne opory żeby wyjść, bo jeszcze się bawiła z dziećmi, ciociami. Ciocie też super, mają indywidualne podejście do każdego dziecka. Wiedzą co które lubi, a czego nie, pamiętają o dietach dziecka. Niektóre dzieci miały gorsze chwile, jak rano rodzice zostawiają, to ciocie tak potrafią zająć płaczące dziecko, że po chwili nie ma śladu łez. Ciocie to są młode dziewczyny, które naprawdę są uwielbiane przez te dzieciaki, są pełne pasji i zaangażowania. Organizują bale przebierańców (i chce im się udekorować całą salę, żeby dzieciakom się podobało), Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka, Mikołajki etc. Oczywiście dzieci oprócz zabawy, mają też obowiązki i naukę, żeby myć rączki, sprzątać zabawki po zabawie, mają zajęcia plastyczne, co widać ,jak się tylko wchodzi do żłobka, wystarczy spojrzeć na ściany z ciągle nowymi pracami zrobionymi przez dzieci, został też wprowadzony dla starszaków angielski. Moja 3,5 letnia córka zna kolory i zwierzęta po angielsku, potrafi zaśpiewać krótkie piosenki po angielsku. Sam żłobek jest duży, kolorowy, czysty, ma mnóstwo zabawek. Ale myślę, że nie to jest ważne, ważna jest atmosfera i podejście do dziecka, a ta w Urwisiach naprawdę jest rewelacyjna, gdyby było tam przedszkole to na pewno zostawiłabym tam moją Asię.

 

Gabriela, mama Antka

Antek był jednym z pierwszych Urwisiów :) Od pierwszych dni było widać, że brakowało mu kontaktu z dzieciakami i że lepiej będzie mu z innymi dziećmi niż z opiekunką w domu. Do tej pory to bardzo towarzyskie dziecko, ładnie umie bawić się w grupie i mam wrażenie, że to właśnie zawdzięczamy Urwisiom. Bardzo zaangażowana kadra, super warunki, uśmiechnięte buziaki. Serdecznie polecam!

 

Dorota Gurbisz, mama Hani

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki w Urwisiach. Panie troskliwie zajęły się naszą córeczką i pomogły nam przejść przez pierwsze trudne dni separacji.
Hania prawie rok chodziła do żłobka. Teraz często wspomina ciocie śpiewając nauczone w Urwisiach piosenki, opowiadając różne zdarzenia ze żłobkowego życia.