Dofinansowanie do czesnegoMaluch 2018!
Oczyszczacz powietrza!
Zaolziańska 5, Warszawa-Ursynówblisko stacji metra
Zadzwoń do nas501 280 748

Menu

Menu

Catering w Urwisiach

A

W żłobkach Urwisie korzystamy z usług firmy My Space Catering.  Firma ta specjalizuje się w żywieniu dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

My Space Catering to firma działająca od 2006 roku posiadająca ogromne doświadczenie w zakresie zaopatrywania w zestawy żywieniowe placówek edukacyjnych tj.: żłobków, przedszkoli i szkół oraz ośrodków opieki zdrowotnej. Wysoka jakość i różnorodność posiłków, a także rygorystyczne normy to czynniki, dla których zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą cateringową.

Wszystkie wyroby My Space Catering są ich własnej produkcji tj. pieką własne pieczywo, robią pasty (między innymi ze słonecznika, hummus i awokado) oraz musy i powidła.

Jadłospisy są odpowiednio zbilansowane tak, aby zapewnić urozmaicone i zdrowe odżywianie dzieci w wieku ich największego rozwoju psycho – fizycznego. W wieku żłobkowym kształtowane są również nawyki żywieniowe, dlatego tak ważna jest odpowiednio dobrana dieta.
Śniadania i obiady przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów bez używania konserwantów i sztucznych „ulepszaczy”.